Výsledky víkendových zápasov 1. ligy žien

Publikované: 13.10.2020 Autor: basket.sk

10.10.2020
14. Dubček Bratislava BK – Slovan Bratislava 23 99:40 (49:18)
15. ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J – MBK Stará Turá J 79:57 (41:27)
16. ŽBK Rožňava J – BK AŠK Slávia Trnava
17. TYDAM UPJŠ Košice – PU EILAT Prešov – CBK Minibuseuropa KE 68:51 (33:24)
18. BAM Poprad J Young Angels U19 KE J 50:73 (29:39)

19. BKM Junior UKF Nitra 23 voľno
20. BK Lokomotíva Sereď 23 – BKM Žilina 56:47 (27:24)

11.10.2020
21. ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J BK – AŠK Slávia Trnava
22. ŽBK Rožňava J – MBK Stará Turá J 38:83 (19:37)
23. TYDAM UPJŠ Košice – PU EILAT Prešov – Young Angels U19 KE J 54:59 (27:35)
24. BAM Poprad J – CBK Minibuseuropa KE 51:63 (34:32)

25. BKM Junior UKF Nitra 23 – BKM Žilina 66 : 53 (27:28)
26. BK Lokomotíva Sereď 23 voľno

Spoločná súťaž 1.ligy žien a Mladých žien U23 a Junioriek U19 – priebežná tabuľka základnej časti:

Por. Družstvo Poč. záp. Víťazstvá Prehry Dal Dostal Body
1 Dubček Bratislava 3 3 0 262 128 6
2 MBK Stará Turá J 4 2 2 268 235 6
3 Young Angels U19 KE J 3 3 0 194 132 6
4 TYDAM UPJŠ Košice – PU EILAT Prešov 3 2 1 166 151 5
5 CBK Minibuseuropa KE 3 2 1 185 151 5
6 BAM Poprad J 3 1 2 162 182 4
7 BK Lokomotíva Sereď 23 2 2 0 116 102 4
8 BKM Žilina 4 0 4 187 227 4
9 BK Slovan Bratislava 23 3 1 2 190 243 4
10 BKM Junior UKF Nitra 23 2 1 1 121 113 3
11 ŽBK Rožňava J 3 0 3 98 216 3
12 ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J 1 1 0 79 57 2
13 BK AŠK Slávia Trnava 2 0 2 104 195 2
 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Diskusia

 
 

ScoreBoard ...

LUC LUC 66:75
19.11.2021
INT INT
SNV SNV 86:96
19.11.2021
SVT SVT
KOM KOM 84:71
30.11.2021
SNV SNV
PDA PDA 04.12.2021 SNV SNV
HAN HAN 04.12.2021 LUC LUC
SVT SVT 04.12.2021 LEV LEV
KOM KOM 04.12.2021 INT INT
INT INT 08.12.2021 SVT SVT
SNV SNV 08.12.2021 HAN HAN
LUC LUC 08.12.2021 KOM KOM
LEV LEV 08.12.2021 PDA PDA

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Patrioti Levice 7/2 77,78%
2 BC Komárno 6/3 66,67%
3 BKM Lučenec 5/4 55,56%
4 MBK Baník Handlová 5/4 55,56%
5 Spišskí Rytieri 5/5 50,00%
6 Inter Bratislava 4/5 44,44%
7 Iskra Svit 3/6 33,33%
8 BC Prievidza 0/6 0,00%

ScoreBoard ...

RZV RZV 58:87
20.11.2021
TYD TYD
SER SER 52:80
20.11.2021
STR STR
DBA DBA 72:40
20.11.2021
TRV TRV
SNV SNV 20.11.2021 CBK CBK
NIT NIT 20.11.2021 ZVO ZVO
SKP SKP 20.11.2021 Y23 Y23
RZV RZV 40:92
21.11.2021
CBK CBK
SKP SKP 21.11.2021 Y19 Y19
SNV SNV 21.11.2021 TYD TYD
TRV TRV 52:59
21.11.2021
STR STR
DBA DBA 86:72
21.11.2021
SER SER
NIT NIT 04.12.2021 RUZ RUZ
ZVO ZVO 04.12.2021 SKP SKP
SER SER 04.12.2021 SNV SNV
TRV TRV 04.12.2021 RZV RZV
CBK CBK 04.12.2021 TYD TYD
Y19 Y19 04.12.2021 STR STR
Y23 Y23 04.12.2021 DBA DBA
ZVO ZVO 05.12.2021 RUZ RUZ
SER SER 05.12.2021 RZV RZV
TRV TRV 05.12.2021 SNV SNV
Y19 Y19 05.12.2021 DBA DBA
Y23 Y23 05.12.2021 STR STR
NIT NIT 05.12.2021 SKP SKP

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Young Angels U19 Košice 7/0 100,00%
2 MBK Stará Turá U19 8/1 88,89%
3 CBK Košice 6/2 75,00%
4 Young Angels U23 Košice 5/2 71,43%
5 Dubček Bratislava 6/3 66,67%
6 BKM Junior UKF Nitra 5/3 62,50%
7 TYDAM UPJŠ Košice 4/4 50,00%
8 ŠKBD Spišská Nová Ves U23 3/3 50,00%
9 BK Lokomotíva Sereď U23 2/5 28,57%
10 BK ZŠ Zvolen 1/3 25,00%
11 BK ŠKP 08 Banská Bystrica U19 1/3 25,00%
12 BK AŠK Slávia Trnava U19 1/6 14,29%
13 ŽBK Rožňava 1/7 12,50%
14 MBK Ružomberok U23 1/9 10,00%